Byt D

71,1 metrový byt s otevřenou dispozicí. Vzdušné oddělení prostoru pro spaní skleněnou stěnou zvyšuje atraktivní působení obytného prostoru.

Byt D

Žít v srdci Starého Města a bydlet v designovém bytě s barokními prvky je na českém realitním trhu naprostý unikát. Byt pojatý jako studio s otevřenou dispozicí v podkroví domu u Krkavců je určen pro náročné majitele, kteří ctí genia loci a touží po absolutní výjimečnosti.

Útulný byt k prodeji o velikosti 71 m2 vás nadchne vzdušností a svobodným pojetím prostoru. Dominantní obývací prostor s kuchyní doplňuje důmyslně umístěna ložnice. Najdete ji za prosklenou stěnou a je úžasně zakomponována do celého bytu, stejně jako koupelna s toaletou a šatna v předsíni. Exkluzivní atmosféru v bytě k prodeji podtrhují dřevěné podlahy, velkoformátové dlažby, luxusní vybavení koupelen i toalet a neotřelé výhledy na Staré Město.

Nechte se okouzlit místem, kde souzní magická atmosféra historického místa s moderní architekturou i designovými trendy. Žijte obklopeni historií, nejlepšími službami a atmosférou Staré Prahy, která bude vaší nekonečnou inspirací.

Plocha bytu: 71,1 m2

Cena: 13.500.000,- Kč
bez DPH

Dispozice

Základní informace

Plocha bytu: 71,1 m2

Dispozice

Předsíň, šatna 5,6 m2
Koupelna 5,6 m2
Obytný prostor 59,9 m2

Vybavenost

Cena zahrnuje veškeré stavební úpravy, rozvody a vybavení – vše ve vysokém standardu. Dřevěné podlahy, skleněnou stěnu, domovní i vnitřní dveře, vybavení koupelny i toalety, kombinovaný kotel, prostě vše, abyste se mohli okamžitě nastěhovat a spokojeně užívat výjimečnost tohoto bytu. (Kuchyňská linka není součástí ceny).

Užitná plocha bez galerie
65,5 m2

Galerie

Byt A

Podlahová plocha: 159,5 m2

Detail

Byt B

Podlahová plocha: 199,7 m2

Detail

Byt C

Podlahová plocha: 141,9 m2

Detail

Byt D

Podlahová plocha: 71,1 m2

Detail

Byt E

Podlahová plocha: 102,6 m2

Detail

Byt F

Podlahová plocha: 169 m2

Detail