Byt C

141,9 metrový byt s otevřenou dispozicí obytného prostoru, kuchyňským koutem a alkovnou na hambalcích. Úžasně tichý byt je umístěn v samostatné části domu bez sousedů s výbornou orientací V-J-Z a okny pouze do prostorného dvora.

Byt C

Žít v srdci Starého Města a bydlet v designovém bytě s barokními prvky je na českém realitním trhu naprostý unikát. Velkorysý podkrovní byt s otevřenými dispozicemi k prodeji v domě u Krkavců je určen pro náročné majitele, kteří ctí genia loci a touží po absolutní výjimečnosti.

Úžasně tichý podkrovní byt, který je situovaný do vnitřní části domu, vás nadchne svou otevřenou dispozicí o velikosti 141,9 m2. Přes pavlač, která vám bude sloužit zároveň jako relaxační místo s výhledem na červené střechy domů a věž kostela sv. Haštala, vstoupíte do okouzlujícího bytu. Ve velkorysém obytném prostoru bytu k prodeji najdete halu, pracovnu, obývací pokoj a koupelnu. Originálně pojatá ložnice je umístěna v alkovně na hambálkách a nabízí vám naprosté soukromí. Exkluzivní atmosféru v bytě k prodeji podtrhují dřevěné podlahy, velkoformátové dlažby, luxusní vybavení koupelen i toalet a neotřelé výhledy na Staré Město.

Nechte se okouzlit místem, kde souzní magická atmosféra historického místa s moderní architekturou i designovými trendy. Žijte obklopeni historií, nejlepšími službami a atmosférou Staré Prahy, která bude vaší nekonečnou inspirací.

Plocha bytu: 141,9 m2

Cena: 20.600.000,- Kč
bez DPH

Dispozice

Základní informace

Plocha bytu: 141,9 m2

Dispozice

Hala, pracovna 48,5m2
Koupelna 7,7m2
Obytný prostor 71,0m2
Galerie 14,7m2

Vybavenost

Cena zahrnuje veškeré stavební úpravy, rozvody a vybavení – vše ve vysokém standardu. Dřevěné podlahy, točité schodiště včetně alkovny, domovní i vnitřní dveře, vybavení koupelny i toalety, kombinovaný kotel, prostě vše, abyste se mohli okamžitě nastěhovat a spokojeně užívat výjimečnost tohoto bytu. (Kuchyňská linka není součástí ceny).

Užitná plocha bez galerie
108,6 m2

Galerie

Byt A

Podlahová plocha: 159,5 m2

Detail

Byt B

Podlahová plocha: 199,7 m2

Detail

Byt C

Podlahová plocha: 141,9 m2

Detail

Byt D

Podlahová plocha: 71,1 m2

Detail

Byt E

Podlahová plocha: 102,6 m2

Detail

Byt F

Podlahová plocha: 169 m2

Detail